element 2 reklamy kościerzyna xtraweb

BLOG

Co to jest administracja witryny internetowej?

Pewnie zastanawiacie się czym jest administracja strony internetowej? Administracja to nic innego jak opieka nad stroną WWW.

Co obejmuje administracja strony internetowej?

Administrując witrynę internetową bezpłatnie naprawimy serwis po awarii. Infekcję mógł spowodować zły ruch na stronie lub błędna aktualizacja albo po prostu atak hakerski.

Zajmiemy się również aktualizacją systemu CMS, na którym jest oparta strona internetowa. Aby uniknąć awarii strony internetowej oraz przyspieszyć działanie witryny takie działanie jest priorytetem.

Dokonamy przeglądu oraz aktualizacji zastosowanych wtyczek i rozszerzeń zastosowanych przy budowie strony. Dzięki temu korzystanie ze strony internetowej będzie jeszcze przyjemniejsze.

Ponad to będziemy służyć wsparciem merytorycznym jak również technicznym.

Administracja strony internetowej wiąże się z gwarancją rozwiązania problemów, które mogą napotkać Twoją stronę Internetową
Concept of choose the correct way

Dlaczego warto skorzystać z naszej usługi administracji strony internetowej?

Administracja strony w ramach stałego abonamentu jest czymś w rodzaju ubezpieczenia strony. W ramach działań administracyjnych naprawimy witrynę bez względu na skalę problemu. Bez takiej administracji naprawimy ją jedynie na podstawie rozliczania za godzinę pracy dewelopera. (A nigdy nie wiesz kiedy spotka Cię tylko drobna awaria czy większy problem wymagający większego nakładu pracy.) To nie tylko spokój o działanie strony internetowej ale również oszczędność!

Bez aktualizacji systemu czy zastosowanych wtyczek i rozszerzeń strona internetowa może po prostu zwolnić, przestać poprawnie funkcjonować i być bardziej podatna na ataki oraz awarie.

Regularne aktualizacje strony internetowej mają pozytywny wpływ na pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej.

Zaoszczędzisz również na drobnych poprawkach, których nie chciałbyś sam wprowadzać. Za Ciebie zmienimy numer telefonu czy inne drobne zmiany.

Wszystkich klientów, którym stworzyliśmy stronę internetową zapraszamy do skorzystania z naszej usługi administracji strony. Oferujemy dwie możliwości:

  • Administracja strony internetowej w ramach stałego abonamentu;
  • Jednorazowy przegląd i aktualizacja strony internetowej. (Zalecamy min. 1 raz na rok!)

Przy zakupie Pakietu Premium na budowę strony internetowej rok administracji GRATIS!

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie!

element 1 reklamy kościerzyna xtraweb