element 2 reklamy kościerzyna xtraweb

responsywne strony internetowe

STRONY
INTERNETOWE

Projektujemy i programujemy witryny internetowe szyte na miarę i do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Nasze strony są spójne wizualnie, nowoczesne, w pełni responsywne, a co najważniejsze funkcjonalne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, ofertę tworzenia stron internetowych podzieliliśmy na trzy zróżnicowane pakiety: „Podstawowy”, „Optymalny”, oraz „Premium”.

contact reklamy xtraweb

REKLAMA I MARKETING

Strona internetowa to dopiero początek drogi to wypromowania Twojej marki. Ważne jest planowanie długoterminowe. Oferujemy maksymalny zakres usług marketingowych: SEO (pozycjonowanie), działania SEM (Google Ads), Content Marketing (copywriting), e-mail marketing, promocję w Social Mediach (instagram, facebook) oraz reklamę zewnętrzną i druk reklamowy. Wszystkie podejmowane przez nas zabiegi reklamowe są ze sobą powiązane i powinny tworzyć spójną całość. Dlatego też warto by wszystkie działania marketingowe prowadziła jedna agencja.

element 2 reklamy kościerzyna xtraweb

oferta

NASZA OFERTA

podzielona na kilka pakietów

PODSTAWOWY

Podstawowe rozwiązanie dla małych firm rozpoczynających działalność. Przy budowie strony wykorzystujemy gotowe elementy, które możemy w pewnym stopniu dostosowywać i personalizować.

Realizacją każdego projektu zajmuje się WEB DEVELOPER przy pełnym zaangażowaniu klienta.

OPTYMALNY

Pakiet optymalny zaspokoi potrzeby małych i średnich przedsiębiorst, wymaga jednak dostarczenia wszystkich opisów i informacji na stronę.

Realizacją każdego projektu zajmuje się 3-osobowy zespół: WEB DESIGNER, WEB DEVELOPER oraz PROJECT MANAGER.

PREMIUM

Najbardziej efektywny pakiet dla wymagającego klienta, który pragnie wyróżnić się na rynku i przygotować w pełni indywidualną stronę zgodną ze wszystkimi aktualnymi wymaganiami SEO.

Projektem zajmuje się 4-osobowy zespół: WEB DESIGNER, WEB DEVELOPER, SEO SPECIALIST oraz PROJECT MANAGER.

space 4 reklamy kościerzyna xtraweb
element 2 reklamy kościerzyna xtraweb

portfolio

OSTATNIE REALIZACJE

element 2 reklamy kościerzyna xtraweb

oferta

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

element 2 reklamy kościerzyna xtraweb
space1 reklamy kościerzyna xtraweb
element 1 reklamy kościerzyna xtraweb